Platinum partner
7
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
6
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
10
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
27240
Останній візит на сайт
вчора
Вітаю!Я сертифікований рієлтор з шести річним досвідом роботи на ринку нерухомості, спеціалізуюсь на оренді квартир у Києві. Моя мета - забезпечити вам затишне та комфортне житло, яке відповідає вашим потребам та бажанням. З моєю допомогою ви отримаєте швидку та якісну консультацію з будь-яких питань нерухомості. Моя база об'єктів та ефективна співпраця з колегами дозволять знайти найкращі пропозиції для вас. Я завжди готовий надати індивідуальний підхід для кожного клієнта та власника нерухомості. Чекаю на ваш дзвінок або повідомлення, щоб допомогти вам досягти мети - знайти ідеальний варіант житла для вашого комфорту!"

Оренда паркомісць (1)

  • 3 000 грн/міс
    213 грн/м²

    Машинобудівна вул., 21

    паркомісце
    14 м²
    сьогодні
    Оренда паркомісця в підземному паркінгу, вул. Машинобудівна, 21В (Київ) Здається в оренду паркомісце в підземному паркінгу за адресою вул. Машинобудівна, 21В. Характеристики: * Площа: 14.1 м² * Зручний заїзд * Цілодобова охорона * Сухий та безпечний паркінг * Можливість підключення зарядної станції для електромобілів Переваги: * Захист авто від погодних умов * Комфорт та безпека щодня * Зручне розташування Ціна: 3000 грн/місяць+ комунальні послуги.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: